Tėvų atsiliepimai

Mėtos mama
Norime iš visos širdies padėkoti už jaukius bei šiltus ,,antruosius namus“ Mėtukui. Mėta buvo pirmasis vaikas jūsų darželyje, o Pėdutės buvo pirmasis darželis Mėtai, todėl Jūsų nepamiršime niekada...Ačiū už rankos palaikymą, kai širdutei buvo neramu užmiegant. Ačiū už viską, kas atrodo taip kasdieniška, tačiau yra neįkainojama.
Lauryno mama
Ačiū, kad susikūrėte, ačiū, kad priėmėte Lauryną tokį, koks jis yra ir vedėte pirmyn. Išeiname į mokyklą....ir gaila, bet kartu ir smagu, nes buvo gera. Nesuskaičiuosim visko, ko išmoko Laurynas, bet tikrai daug. Tai pirmas mūsų darželis, tikras, geras, nuostabus, toks, koks turi būti. Gal būt Jums patiems ir norėsis tobulėti, bet mums Jūs jau dabar toks darželis esate. Tiesiog būkite, mylėkite vaikus, auklėkite juos, jums viskas gerai sekasi!
Ugniaus mama
Esame labai laimingi, kad Ugnius pradėjo lankyti būtent šį privatų darželį. Darželis įsikūręs ramioje, gražioje Antežerių gyvenvietėje, pati aplinka be galo graži, didžiulis kiemas. Kai susipažinome su vadovėmis supratome, kad atiduosime savo vaiką į labai geras rankas. Auklėtojos taipogi yra be galo mylinčios ir atsidavusios savo darbui, kiekvieną vakarą mielai papasakodavo kaip Ugniui darželyje tądien sekėsi, ką veikė. Kiekvieną penktadienį gaudavome į el.p laiškelį nuo auklėtojos su visos savaitės veiklų aprašymu ir nuotraukytėmis. Labai daug nuostabių pirmų kartų Ugniaus gyvenime įvyko darželyje. Pirmieji žodžiai buvo ištarti jau lankant darželį, Ugnius išmoko būti grupės nariu, dalintis, išmoko būti kantresnis. Esame labai dėkingi šiam darželiui!
Beno mama
Ačiū, kad parodėte, koks nuostabus ir streso mažyliui nekeliantis gali būti darželis. Ačiū už individualų dėmesį kiekvienam ,,Mūsų pėdučių“ gyventojui.
Anytės mamytė
Mes darželį "Mūsų pėdutės" lankėme beveik visus mokslo metus ir tai buvo pirmoji ugdymo įstaiga mano mažai 1,8 m dukrytei. "Mūsų pėdutės" kolektyvui noriu padėkoti už pagalbą vaikui ir tėveliams adaptuojantis , už patarimus ir palaikymą. Vaikas visus metus jautėsi puikiai, darėsi savarankiškas, mokėsi įvairių darbelių ir naujų veiklų. Puiku, kad organizuojate šventes, papildomus užsiėmimus, įtraukiate vaikučius į veiklą lauke (kaip sodas, jo priežiūra). Darželio stiprioji pusė yra jo vieta, puikus didelis namas ir graži aplinka lauke, pakankamai vietos vaikams, žaisti, bėgioti, ilsėtis ir miegoti. Dar atskirai norime padėkoti auklėtojai - už supratingumą, patarimus, kantrybę ir bendrai- už profesionalumą dirbant su tokiais mažais vaikučiais.
Jokūbo mama
Atvykome pas Jus turbūt patys mažiausi, su čiulptuku, migduku, keista ropojimo poza ir didelėmis akims. Išvykstame išaugę, plepūs, žingeidūs.... Visada mums liksite labai brangia vieta, kurioje praleidome beveik metus laiko. Čia pradėjome savarankiškai dėlioti pėdutės, draugauti, kalbėti, savarankiškai valgyti. Niekada nepamiršiu, kaip vieną kartą grįžtant iš darželio Jokūbas visą kelią kartojo auklėtojos vardą. Tai buvo bene pirmas jo aiškus žodis! Dėkoju Jums už visus pirmus kartus, už rūpestį, šilumą ir kūrybiškumą, profesionalumą. Stipriai apkabiname ir linkime daug skardaus juoko, toliau laimingai augti bei rinkti šypsenas iš vaikų ir laimingų tėvų.
Rusnės tėveliai
Rusnei, kai atėjome lankyti Jūsų darželį, buvo pirmas didelis iššūkis. Dėkui Jums už kantrybę ir dėmesį. Tai mūsų pirmas darželis, Rusnei jis tapo antraisiais namais, ji čia atrado draugų, ji suprato, kad darželyje yra saugu, ramu ir kad gali likti be mamos ar tėčio. Dėkojame už jaukią aplinką, rūpestį ir dėmesį, už nuoširdumą ir kantrybę.
Evano tėveliai
...Iš širdies norėjosi pasveikinti už jūsų šilumą ir rūpestį, kuriuos suteikiate vaikučiams :) Didžiulis ačiū auklėtojai už jos gerumą, išradingumą, švelnumą ir didžiulį rūpestį! Didžiulis ačiū asistentei už jos atsidavimą savo darbui, už spinduliuojančią meilę vaikams :) Ir žinoma, didžiulis ačiū Jums, darželio įkūrėjoms, turite didžiuotis, ką sukūrėte! Geresnio darželio ir įsivaizduoti negalėtume :) Ačiū ačiū ačiū...
Benedikto mama
Pačiam kiečiausiam darželiui pačių kiečiausių metų! Aukite ir būkite stiprūs! O kiekvienaikiečiausio darželiokiečiausiai komandos narei linkime paprastos ir tikros moteriškos laimės! Labai dėkojame už visas šventines iniciatyvas, ta patirtis, kai vaikas pasakoja, tikrąją šio žodžio prasme, gaudydamas orą, yra nepamirštama. Ir mūsų Benediktas uždainavo, būtent per Kalėdas, pas senelius. Toks mažas dar, o taip taupėsi ir atsiskleidė pačiais tinkamiausiais momentais. Tikras stebuklas ir tai, kai nesiuvančios mamos ima siūti :D
Benedikto šeima
Ačiū už metus Draugystės! Šiandien norisi padėkoti už viską, pasidžiaugti ir tik plačia širdimi. <...> Ir netikėk tu likimu. Taip ilgai ieškojome savo namų. Ir kai pagaliau juos įsigijome, tik ant juoko sakau pažiūrėsiu, gal šitame mūsų kaime yra darželis. Ir prašau - yra! :) Tada pirmu numeriu žaidė atstumas (gal kiek ne supertėviška, bet taip buvo :)), kad būtų kuo arčiau namų. Su mažu atstumu, gavome ir visą kitą gėrį :) Kartais, kai pradedame vos atgaudami kvapą pasakoti, kad Mūsų darželyje taip gerai, ir ten dėmesys, ir ten dėmesys, e. laiškai penktadieniais, paskaitos, daržas, spektakliai, vaiko nuotaikų pulsas ir t.t. ir pan., dažniausiai sulaukiame replikų: "Ai taigi privatus darželis, Jūs mokate pinigus, tai dėl to". Nu niekada, niekada nepatikėsime, kad pinigai gali daugiau nei širdis, kad graži lova, gali daugiau nei pasaka prieš miegą, kad super kieta žaislinė mašina, gali daugiau, nei žmogus, padedantis atsistoti pargriuvus, arba draugas su kuriuo bėgdamas lenktyniauji, kad labai brangūs indai, gali daugiau nei ranka, padedanti pavalgyti, kad gražus kilimas, gali daugiau, nei stebuklingas vėjas užsigavus, kad gražios sienos gali daugiau nei ištiesta servėtėlė nuo ašarų, ar šaltuko bėgančiai nosytei. Žinoma negalima visiškai ignoruoti tų popierėlių su skaičiais, tačiau vieni jie negali daugiau nei širdis. Žavi Jūsų gebėjimas išlikti tikromis ir motyvuotomis visų tų ūkinių, finansinių reikalų, įvairių įstaigų reikalavimų makalynėje. <...> Ar kada nors skaičiavote, kiek gerų darbų padarote kiekvienam vaikui per vieną dieną? Kiek visko išmokote? Ne??? Tai paskaičiuokite ir neliks abejonių, kokį nuostabų ir didelį darbą darote! Kokius stebuklus kasdien be jokių burtų lazdelių kuriate. Kiekviena didžiuokitės savimi iki begalybės!