Apie mus

MŪSŲ PĖDUTĖS – tai Vilniuje, šalia Pašilaičių ir Perkūnkiemio, veikiantis privatus vaikų darželis gryname ore, gamtos ramumoje, kuris priima vaikučius nuo 1 metukų.

Kiekvienas mažylis, kiekviena mama ir tėtis yra gamtos dalelės, drauge sudarančios vieną darnią gyvybės, augimo, gerovės struktūrą – šeimą. Kaip gamtoje nėra nieko bereikšmio, taip šeimoje – visos dalelės yra susijusios, viena kitai gyvybiškai svarbios. O visų svarbiausias yra pats mažiausias pumpurėlis. Nors žingsnis dar netvirtas, bet kiek jame gyvybės, jėgos, noro užaugti!

MŪSŲ PĖDUČIŲ įkūrėjų, dviejų jaunų psichologių, akys švyti matant beribį mažojo žmogaus potencialą pažinti ir tobulėti. Ir jam net nereikia nieko nurodyti ar paliepti. Mažieji žmonės turi pačią geriausia intuiciją – jie patys žino, kaip, kada ir ką jiems reikia pažinti. Suaugusiųjų pareiga yra sukurti pažinimui tinkamą aplinką ir neužmiršti visą laiką būti šalia – jei kartais susipintų kojos... Nes kojos, pirmieji žingsniai ir mažų PĖDUČIŲ įspaudai pažinimo take yra tokie svarbūs.

Darželio laikotarpio, pirmųjų šešerių vaiko vystymosi metų, svarba yra neabejotina. Tai viso gyvenimo pagrindas ir atskaitos taškas. Visas gėrybes, kurias surenka šiame amžiuje, vaikas naudoja tolimesniame gyvenime. Tad tikrai nėra kada švaistyti laiko paprastam buvimui. Mažajam žmogui reikia ne būti, o AUGTI!

MŪSŲ PĖDUTĖSE tikime, kad geriausia padėjėja vaikui augti yra gamta. Didelį dėmesį skiriame darnai tarp mažojo žmogaus ir gamtos. Kruopščiai ir atsakingai kūrėme darželio ugdymo sampratą, derindami ugdymo su gamta, etnokultūrinio lavinimo ir psichologinių asmenybės raidos teorijų komponentus.

MŪSŲ PĖDUTĖSE vaikai ne būna, o AUGA.